PAAvannid
TOOTED

 


PAAvannid - Kontakt

 

Firmast

 

Läti firma PAA sündis 1993. aastal kolme noore mehe entusiasmi ja ettevõtlikkuse tulemusena. Füüsik, puusepp ja arst panid kokku oma teadmised, kogemused ja energia, et valmis teha kaunis ning originaalne vann. Pärast mõnekuist katkematut tööd oligi tänu sõprade abile ja heale õnnele esimene vann valmis. Kunagine unistus oli muutunud tõelisuseks!

Tänaseks on PAAst saanud ettevõte, mis toodab tehnoloogiliselt täiuslikke, ELi nõuetele igati vastavaid vanne. PAA kasutab tootmises parimaid saadaolevaid tehnoloogiaid, kõrgklassi toormaterjali ning vastutustundlike ja kogenud meistrite käsitööd.

PAA loomingulisus saab inspiratsiooni vannitubade kaasaegsetest suundumustest üle kogu maailma. PAA disainerite ideedest sünnivad mujal nähtule ja kogetule toetudes PAA vannid ja vannitoamööbel, mida iseloomustab suursugune ja pilkupüüdev disain.
PAA on endale auga välja teeninud hea kuulsuse, olles alati edasiviiv, stabiilne ja tulemusele suunatud usaldusväärne äripartner.

PAA tänane kollektsioon pakub professionaalset, moekat ja harmoonilist vannitoastiili, mis on suunatud erinevatele sihtgruppidele.

SKY LINE – täiuslik elegants
SUN LINE – kaasaegne disain, väärtuslik tehniline lahendus
SEA LINE – tõhus praktiline lähenemine

 
 

Tel. 5331 4350 • info@paavannid.ee